خریداران عمده سبزی خشک شاهونی

خریداران عمده سبزی خشک چه کسانی هستند

انواع سبزیجات پر مصرفترین مواد غذایی در خوراک مردم در سرتا سر زمین به حساب می آید . تقریبا نمی توان کسی را پیدا کرد که در طول روز و هفته از انواع سبزی استفاده نکند و کمتر غذایی یافت می شود که سبزیجات در آنها استفاده نگردد. سبزی در آشپزی بخصوص در کشورهای آسیای شرقی استفاده فراوانی دارد که بجهت خواص آن و معطر کردن آن انجام می پذیرد. اما امکان استفاده از تمام سبزیجات در تمام طول سال برای همه امکانپذیر نمی باشد.

سبزی خشک جایگزین عالی برای سبزی تازه می باشد صرفه جویی در زمان استفاده راحت نگهداری آسان حتی در بعضی موارد مناسبتر از سبزی تازه  در استفاده در تهیه غذا می باشد. بنابراین سبزی خشک در کنار سبزی تازه بازار بسیار بزرگ و فراگیری داشته که هر روز به اهمیت و استفاده آن اضافه می شود.

در ادامه به دسته بندی و توضیح خریداران عمده سبزی خشک می پردازیم.

کارخانجات صنایع غذایی لبنی :

بسیاری از کارخانجات لبنی که به تولید دوغ و ماست می پردازند برای طعم دار کردن محصولات خود اقدام به خرید عمده سبزی خشک مثل نعنا شوید ریحان پونه ترخون دلال اسفناج استفاده می کنند. هر یک از موارد یاد شده در صنایع لبنی با توجه به فرمولاسیون طعم دار کردن متفاوت بوده و علاوه بر آن سایز استفاده نیز از پودر تا گرانول و اصطلاحا توتونی فرق می کند.

صنایع لبنی از آنجا که بسیار حساس می باشند تمیز بودن مواد اولیه تحویلی بسیار پر اهمیت تر از سایر صنایع می باشد بنابراین سخت گیری کنترل کیفی آنها در تحویل سبزی خشک بیشتر می باشد و حتما باید بصورت پاستوریزه شده یا پرتودهی شده تحویل گردد. و اینکه قیمت عمده سبزی خشک در این صورت بالاترین رنج خود قرار می گیرد.

شرکت شاهونی از آنجا که با چند کارخانه لبنی در ایران در ارتباط بوده و افتخار همکاری با آنها را دارد  تجربه زیادی از درخواست این قبیل کارخانجات داشته و با نوع نیاز آنها آشناست می باشد و می تواند به بهترین نحو به تامین آنها بپردازد. معمولا کارخانجات لبنی بیشترین درخواست خود را در زمینه خرید شوید خشک عمده و خرید نعنا خشک عمده اعلام می دارند.

کارخانجات صنایع غذایی نیمه آماده :

صنایع غذایی نیمه آماده مثل نودل سوپ های نیمه آماده مایع کتلت و … برای تولید محصول خود نیازمند انواع ادویه جات و سبزی جات خشک می باشند . از سبزیجاتی که بیشتر در صنایع غذایی نیمه آماده کاربرد دارند می شود شوید نعنا و جعفری اشاره کرد که برای طعم دار کردن و همچین زیبایی محصول از آن استفاده می شود.

شرکت شاهونی آماده همکاری با صنایع غذایی نیمه آماده برای فروش عمده سبزی خشک در بسته بندی و شرایط مورد نظر آنها مثل انجام پرتو دهی و پاستور کردن آن می باشد.

کارخانجات صنایع غذایی آماده :

در بین کارخانجات صنایع غذایی آماده نمی توان واحد تولیدی ای را یافت که برای تهیه ی محصولات خود اقدام به خرید سبزیجات عمده نکنند . سبزی جات خشک بشکل فراگیری در محصولات کارخانجات آماده مورد استفاده قرار می گیرد که می توان در این بین به شوید نعنا جعفری اسفناج گشنیز تره ترخون و مرزه اشاره کرد که بیشترین کاربرد را دارند . شرکت شاهونی ضمن پایین نگه داشتن قیمت عمده سبزی خشک سعی کردند محصولی با بالاترین کیفیت و متناسب با نیاز واحد های تولیدی در سایز و اشکال مختلف تحویل دهد تا تولید محصول آسانتر و بدون اشکال انجام پذیرد .

کارخانجات تولید غلات و ماکارونی و نودل:

کارخانجات تولید ماکارونی برای تولید ماکارونی های رنگی خود از اسفناج پودر شده استفاده می کنند و محصولات دیگری را در اثر نوآوری تولید کرده اند که نیازمند سبزیجات خشک می‌باشد. در این میان، کارخانجاتی که اقدام به تولید انواع نودل با طعم های مختلف می نمایند. بیش از سایرین نیازمند سبزی خشک شده در سایز ریز هستند. در بسیاری از طعم های مختلف آنها از سبزیجات خشک برای معطر کردن آنها استفاده می شود.

شرکت شاهونی با افتخار تمایل به همکاری با این دست کارخانجات برای فروش عمده سبزی خشک در بسته بندی و مش بندی دلخواه آنها را دارد.

کارخانجات تولید انواع سس و چاشنی :

سس یک کلمه ی فرانسوی به معنی اشتها آور و لذت بردن از غذا می باشد. سس علاوه بر بهتر کردن بو و طعم و شکل غذا برای هضم بهتر و مفید تر شدن غذا نیز مناسب است. بسیاری از سس‌های تولید شده در کارخانجات مواد غذای از ترکیبی از سبزیجات خشک برای معطر کردن و طعم‌دار کردن و تولید نوع خاصی از سس که وجه تمایز آن با سایر سسها همان سبزیجات خشک و اندکی از ادویه جات میابشد هستند. در این میان می توان به سس هزار جزیره ، سس فرانسوی، سس سیب زمینی، سس سیر، سس ماست، سس سرکه نعنا، سس سماق نعنا با انواع سرکه و بسیاری دیگر اشاره کرد.

شرکت شاهونی ضمن همکاری با بسیاری از کارخانجات تراز اول در ایران توانسته با توجه به تحلیل فرایند تولید این کارخانجات محصولی متناسب با نیاز و مش بندی آنها ارائه دهد. برای استعلام قیمت عمده سبزی خشک در مش های مختلف با شماره های ما تماس گرفته و در خواست خود را مطرح نمایید.

کارخانجات تولید تن ماهی :

استفاده سبزیجات خشک در این دسته از کارخانجات محدود بوده و تنها در بین سبزیجات خشک به دنبال خرید عمده شوید خشک هستند. شوید از آنجا که طبع گرم دارد در کنار طبع سرد ماهی در کنار دلچسب کردن طعم آن استفاده کردن از آن برای بدن مفید تر می باشد.

تولید کنندگان مکمل های غذایی:

شرکت های تولید کننده ی مکمل های غذایی و محصولاتی که وظیفه‌ی تنظیم کردن سلامتی را دارند برای تولید محصولات خود به سبزیجات خشک هم نیازمند هستند . آنها از سبزیجات خشک بعنوان یکی از ترکیبات محصولاتشان مانند پودر های مکمل ،قرص ها و کپسول ها استفاده می نمایند.

کارخانجات بسته بندی مواد غذایی :

کارخانجات بسته بندی سبزی خشک و انواع خشکبار و ادویه جزو بزرگترین خریداران سبزی خشک به حساب می آیند این کارخانجات بطور مستقیم حتی بدون کوچکترین تغییر تنها سبزی جات خشک را بصورت عمده خریداری می کنند و بعد اقدام به بسته بندی این محصولات می نمایند. از آنجا که تمرکز این شرکتها بیشتر بر روی بازاریابی و خرده فروشی محصولات است ترجیح می دهند بصورت آماده تهیه کرده و فقط آن را بسته بندی کنند ، بازار این کارخانجات بیشتر فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپر مارکت ها و سوپر مارکت ها سبزی خردکنی ها خشکبار فروشی ها و حتی صادرات سبزی خشک بسته بندی می باشد . شرکت شاهونی آماده همکاری با کارخانجات بسته بندی متناسب با نیاز آنها در سطح کیفی مختلف می باشد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا