با ما در تماس باشید

تهران، نیاوران، خیابان پاسداران

info@shahouni.com

09192252570
02144727914

سؤالات متداول!

برای خرید از صنایع غذایی شاهونی ابتدا محصول مورد نظر خود را در محصولات سایت بیابید. اگر موجود بود از طریق شماره تماس موجود در سایت با کارشناس فروش تماس بگیرید. به دلیل نوسان قیمت معمولا قیمت محصول در سایت موجود نمی باشد. با توجه به آیتم مورد نظر شما و کیفیت درخواستی محصول مناسب ترین قیمت به شما اعلام می شود. سپس وارد مراحل بعدی خرید می شوید.

بعد از استعلام قیمت در صورتی که قیمت مورد تایید بود و در صورتی که تمایل به دریافت نمونه داشته باشید. نمونه از بار اصلی که قرار است تحویل شما داده شود برای شما ارسال می شود. در صورت مورد تایید بودن نمونه سفارش شما آماده ارسال می شود.

ارسال نمونه طبق درخواست در صورتی که تهران باشید با پیک ارسال می شود. در غیر این صورت تحویل پست، تیپاکس و یا اتوبوس بین شهری می شود. معمولا نمونه های شرکت شاهونی از طریق تیپاکس ارسال می شود.

معمولا روال مالی بابت خرید های عمده در حجم زیاد توافقی انجام می شود. اما به صورت کلی بابت سفارش های نقدی پرداخت کل وجه و یا بخشی از مبلغ سفارش قبل از ارسال بار و مابقی زمان تحویل و تایید بار انجام می پذیرد.

در مورد سفارش های مدت دار دریافت چک تایید صلاحیت شده و ثبت شده در سامانه صیاد هنگام تحویل بار انجام می شود.

در صورتی که بار ارسالی مطابق نمونه تایید شده از سمت شما نباشد و این مسئله قابل اثبات و پذیرش باشد مرجوعی پذیرفته می شود. لازم به ذکر است شرط عودت بار تخلیه نشدن بار و عدم ورود به انبار خریدار می باشد.

اسکرول به بالا